Z ostatniej chwili

Apartamenty z kominkiem w Zakopanem - polecane miejsca

Apartamenty w Zakopanem w coraz większym stopniu odpowiadają na potrzeby turystów. Bez względu na to, czy przyjeżdżamy tu na weekend czy na dłuży wypoczynek możemy wybierać z pośród bardzo szerokiej oferty kompleksowo wyposażonych apartamentów, których serce stanowi salon z kominkiem. Zaprojektowane w stylu zakopiańskim wnętrza przyciągają swoim przytulnym klimatem. Oto kilka polecanych obiektów noclegowych z kominkiem na wyłączność:

Apartament Olcza
Położony w świetnej lokalizacji zapewniającej ciszę i spokój, a jednocześnie gwarantującej szybki dojazd do Krupówek. To także idealna baza wypadowa w Tatry. Nieopodal znajduje się Nosal i Harenda. Apartament wyposażony jest w balkon, na którym odpoczniemy po trudach górskich wędrówek, podziwiając piękne widoki. Apartament posiada wszelkie udogodnienia potrzebne rodzinie z dziećmi.

Apartament Paryski
Obiekt zlokalizowany w jednej z najpiękniejszych dzielnic Zakopanego – Pardałówce. Właśnie lokalizacja czyni to miejsce wyjątkowym. Wystarczy wyjść na balkon, aby móc napawać się pięknem tatrzańskich krajobrazów. Dojście do centrum Zakopanego zajmie nam 20 minut. Po drodze zaś spotkamy wiele regionalnych zabudowań oraz góralskich restauracji.

Apartament Jagoda
Bardzo wygodnie i klimatycznie urządzone miejsce zapewniające wypoczynek w samym centrum Zakopanego. Balkon i taras stanowią jego integralną część. Poranna kawa pita na świeżym, górskim powietrzu, obudzi każdego. A piękne widoki zachęcają do wyjścia na wycieczkę. Tylko 10 minut spaceru dzieli nas o Krupówek i kolejki na Gubałówkę. W cenę apartamentu wliczone jest miejsce postojowe w garażu.

Apartament Myśliwski
W Apartamencie Myśliwskim możemy odetchnąć pełną piersią i poczuć bliskość niesamowitej tatrzańskiej natury. Okolica jest przepiękna. Tutaj wyrażenie „błogi relaks” nabiera nowego znaczenia. Wnętrze apartamentu jest niezwykle przestronne. Drewniane dodatki dodają mu prawdziwie góralskiego klimatu. Obiekt zapewnia miejsca parkingowe. Samochodem dosłownie w parę chwil dojedziemy do Centrum Zakopanego oraz szlaków wiodących do Doliny Chochołowskiej i Doliny Kościeliskiej.

O stronie

logo-footer

Szukasz atrakcyjnych noclegów w Zakopanem? Miejsca, które oddaje klimat Tatr, jest przytulne i przyjazne dzieciom? Zapraszamy na naszą stronę!

KONTAKT
Mail: kontakt@nadsrebrnym.pl

Często czytane

Apartamenty z kominkiem w Zakopanem - polecane miejsca
Romantyczne góralskie domki w sercu Tatr - lista 7 najlepszych miejsc
Zimowe wyprawy w góry - najlepsze stoki i noclegi

Termy Oravice na Słowacji
Termy dla całej rodziny w Zakopanem!
Polecane Termy w okolicy Tatr
© Copyright nadsrebrnym.pl All Rights Reserved.