Z ostatniej chwili

Atrakcje dla rodzin z dziećmi w Zakopanem

Zakopane to idealne miejsce na rodzinny wyjazd z dziećmi, zarówno weekendowy, jak i dwu lub trzy tygodniowy. Tutaj żadne dziecko nie będzie się nudzić. Przemierzanie górskich szlaków i kontakt z tatrzańską naturą to tylko jedne z wielu atrakcji stolicy polskich tatr. Przed turystami również inne możliwości. Przedstawiamy trzy, szczególnie interesujące.

Aquapark
Dzieciaki kochają wodę. Zatem wizyta w zakopiańskim Aquaparku to jeden z obowiązkowych punktów wycieczki do Zakopanego. Na głównym basenie znajdują się tory pływackie, w basenie rekreacyjnym można po prostu poszaleć w wodzie. Na najmłodsze dzieci czeka brodzik o głębokości 30 cm i przyjemnie ciepłej wodzie, której temperatura sięga 33 stopni C. Jednak największy zachwyt wzbudza zewnętrzny basen. Bez względu na warunki pogodowe woda w nim jest zawsze cieplutka. Na żądne wrażeń dzieciaki czekają zjeżdżalnie, dzika rzeka, a rodzice mogą się zrelaksować w jacuzzi.

Skocznia narciarska
Wielka Krokiew, czyli największa skocznia narciarska w Zakopanem za sprawą ogromnej popularności skoków narciarskich stała się znana każdemu Polakowi, zarówno dużemu, jak i małemu. Już sam widok z dołu na skocznię jest niezwykle imponujące. Jednak największe przeżycia dopiero nas czekają. Wyjazd wyciągiem krzesełkowym na sam szczyt Wielkiej Krokwi to ogromna przygoda i niezapomniane doświadczenie. Będąc u góry można wyobrazić sobie, co czują zawodnicy tuż przed oddaniem skoku.

Muzeum Misiów
To prawdziwy dziecięcy raj. Tyle pluszowych misiów zgromadzonych w jednym miejscu robi niesamowite wrażenie. Kolekcja Muzeum jest bardzo bogata. Możemy tu nie tylko podziwiać ekspozycję, ale również zapoznać się historią tych pluszowych maskotek uwielbianych przez dzieci. Czy wiemy, kiedy pojawiły się pierwsze zabawki tego typu? Jeżeli nie, to czas nadrobić zaległości. Po zwiedzeniu Muzeum, na najmłodszych… i starszych również czeka jeszcze jedna atrakcja – pamiątkowe zdjęcie z góralską rodziną misiów. Są one wyjątkowe, bo wielkości człowieka. Na zdjęciach prezentują się niezwykle efektownie. Taka fotografia to doskonała pamiątka z Zakopanego, lepsza nawet, niż tradycyjna góralska ciupaga.

O stronie

logo-footer

Szukasz atrakcyjnych noclegów w Zakopanem? Miejsca, które oddaje klimat Tatr, jest przytulne i przyjazne dzieciom? Zapraszamy na naszą stronę!

KONTAKT
Mail: kontakt@nadsrebrnym.pl

Często czytane

Apartamenty z kominkiem w Zakopanem - polecane miejsca
Romantyczne góralskie domki w sercu Tatr - lista 7 najlepszych miejsc
Zimowe wyprawy w góry - najlepsze stoki i noclegi

Termy Oravice na Słowacji
Termy dla całej rodziny w Zakopanem!
Polecane Termy w okolicy Tatr
© Copyright nadsrebrnym.pl All Rights Reserved.