Z ostatniej chwili

Polecane Termy w okolicy Tatr

Baseny termalne cieszą się ogromną popularnością. Jeszcze do niedawna Polacy, aby skorzystać z dobrodziejstw wód termalnych, musieli udawać się na Słowację lub na Węgry. Jednak obecnie również w Polsce znajdziemy doskonałej jakości termy. Przedstawiamy najczęściej polecane baseny termalne w okolicy Zakopanego.

Termy Bania w Białce Tatrzańskiej
Obiekt ten posiada baseny wewnętrzne i zewnętrzne. Wypełnia je woda termalna bogata w potas, wapń oraz magnez. To doskonałe miejsce zarówno dla miłośników wodnych szaleństw, rodzin z dziećmi, jak i osób szukających chwil relaksu i wytchnienia oraz doceniających zdrowotne właściwości wód termalnych. 

Kompleks Bania podzielony został na dwie strefy: Strefę Zabawy i Strefę Relaksu. W Strefie Zabawy możemy korzystać z dwóch basenów wewnętrznych oraz jednego zewnętrznego. Do naszej dyspozycji pozostają także całoroczne zjeżdżalnie, wodne karuzele, basen z tzw. sztuczną falą, wodospad oraz grota z gejzerem. Strefa Relaksu to dwa baseny wewnętrzne połączone z dwoma basenami zewnętrznymi. Znajduje się tu również jacuzzi oraz urządzenia do masażu wodnego. 

Terma Bukovina
To chyba najbardziej znany, a zarazem największy kompleks basenów termalnych w Polsce. Nazwy poszczególnych atrakcji brzmią typowo dla górskiego regionu, w którym się znajdujemy. Duże baseny dla dorosłych to "Bonior basisty', "Zostawnica", "Bulgotnik" oraz "Corny Staw". Najmłodsi mogą szaleć w brodzikach "Mocydelko" i "Bystry Potok". Natomiast wszyscy uwielbiający dobrą zabawę korzystać ze zjeżdżalni "Wartko ruła", "Krynconka" i "Łostry śwung". Czekają tu na nas również "Góralskie Łospary", czyli sauny. W kompleksie funkcjonuje także strefa Spa & Wellnes. Dodatkowym atutem jest znajdujący się tuż obok komfortowy Hotel Bukovina.

Termy Szaflary
Termy Szaflary znajdują się w odległości zaledwie 17 km od Zakopanego. Turyści mogą tu korzystać z dwóch basenów wewnętrznych i dwóch zewnętrznych, które wypełnia ciepła, wysoko zmineralizowana woda. Dodatkową atrakcją są liczne urządzenia do hydromasażu, a wśród nich gejzery oraz bicze wodne. Dzieci zachwycone będą z pewności trzytorową zjeżdżalnią rodzinną. W obiekcie możemy korzystać także z sauny parowej. Na miejscu dostępny jest również hotel oraz dwie restauracje. 

O stronie

logo-footer

Szukasz atrakcyjnych noclegów w Zakopanem? Miejsca, które oddaje klimat Tatr, jest przytulne i przyjazne dzieciom? Zapraszamy na naszą stronę!

KONTAKT
Mail: kontakt@nadsrebrnym.pl

Często czytane

Apartamenty z kominkiem w Zakopanem - polecane miejsca
Romantyczne góralskie domki w sercu Tatr - lista 7 najlepszych miejsc
Zimowe wyprawy w góry - najlepsze stoki i noclegi

Termy Oravice na Słowacji
Termy dla całej rodziny w Zakopanem!
Polecane Termy w okolicy Tatr
© Copyright nadsrebrnym.pl All Rights Reserved.