Z ostatniej chwili

Przejażdżki quadem dla całej rodziny

Okolice Zakopanego można zwiedzać w rozmaity sposób. Największą popularnością cieszą się oczywiście wycieczki piesze i rowerowe. Jednak swoich zwolenników znajdują również wycieczki quadami. Te czterokołowce są w stanie poradzić sobie w naprawdę trudnych, górskich warunkach. Dojadą tam, gdzie wielu z nas nie byłoby w stanie dotrzeć pieszo.

Dla kogo wycieczki quadami?
Rodzinna wyprawa na quadach to rzecz jasna spora dawka adrenaliny. Nie wszyscy są zwolennikami tak mocnych wrażeń. Wiele rodzin chce jednak spędzać czas aktywnie, w oryginalny i ciekawy sposób. To między innymi z myślą o nich stworzono tego rodzaju rozrywki. Docenią je rodziny uwielbiające wspólne wyzwania i przygody. Takie przeżycia fantastycznie zespalają rodzinę, pozwalają budować trwałe relacje, uczą wzajemnego szacunku i pomocy. To również fantastyczna propozycja dla osób ceniących wypoczynek na świeżym powietrzu. Na quadach możemy zetknąć się oko w oko z tatrzańską fauną i florą. Przede wszystkim zaś mamy szansę podziwiania fascynujących górskich krajobrazów z zupełnie nietypowej perspektywy.

Gdzie można wypożyczyć quady?
W Zakopanem istnieje możliwość wynajęcia jednego lub większej ilości quadów. Na Gubałówce znajduje się wypożyczalnia tych pojazdów o wiele mówiącej nazwie Quadoo Adventure. Firma nie tylko wypożycza quady, ale zajmuje się także szeroko rozumianą organizacją takich wypraw. Zapewnia opiekę instruktorów, specjalne stroje ochronne, a nawet posiłki. Trasy wypraw to typowo górskie tereny obejmujące drogi leśne, wąwozy, rzeki, zjazdy i podjazdy, a także piękne widokowe polany i niezwykły tatrzański klimat.

Quadoo Adventure organizuje także wyprawy nocne na quadach. W świetle księżyca Tatry wyglądają pięknie, a zarazem niepokojąco. To prawdziwa przygoda dla najodważniejszych. Początkujący mogą skorzystać również ze szkoleń w szkole nauki jazdy na quadach. Tutaj poznamy wszelkie tajniki jazdy oraz udoskonalimy technikę jazdy. W wersji rozszerzonej szkolenia zawierają również elementy rywalizacji i nawigowania. Po odbyciu szkolenia jesteśmy w stanie poradzić sobie nawet na trudnych górskich trasach.

O stronie

logo-footer

Szukasz atrakcyjnych noclegów w Zakopanem? Miejsca, które oddaje klimat Tatr, jest przytulne i przyjazne dzieciom? Zapraszamy na naszą stronę!

KONTAKT
Mail: kontakt@nadsrebrnym.pl

Często czytane

Apartamenty z kominkiem w Zakopanem - polecane miejsca
Romantyczne góralskie domki w sercu Tatr - lista 7 najlepszych miejsc
Zimowe wyprawy w góry - najlepsze stoki i noclegi

Termy Oravice na Słowacji
Termy dla całej rodziny w Zakopanem!
Polecane Termy w okolicy Tatr
© Copyright nadsrebrnym.pl All Rights Reserved.